Reklama

Reklama

Łukasz Piszczek opuścił zgrupowanie kady

Łukasz Piszczek opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. "Pojawił się przeciążeniowy ból kręgosłupa" - napisał na Twitterze rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

- Ł.Piszczek opuszcza zgrupowanie. Pojawił się przeciążeniowy ból kręgosłupa. W klubie będzie mógł skorzystać z szerszego wachlarza działań mających na celu szybki powrót do treningu - napisał na Twitterze Jakub Kwiatkowski.

Tym samym prawy obrońca nie zagra we wtorkowym meczu sparingowym przeciwko Szwajcarii. Możliwe, że zastąpi go Paweł Olkowski, który ostatnio notuje bardzo dobre występy w klubie Bundesligi - FC Koeln.

Piszczek rozegrał 90 minut w piątkowym meczu przeciwko Gruzji. Polacy wygrali 4-0 i są liderami grupy D. "Biało-czerwoni" zgromadzili 10 punktów w 4 meczach.

Zobacz tabelę "polskiej" grupy eliminacji Euro 2016

Zapraszamy na relację live z meczu Polska - Szwajcaria

Tutaj znajdziesz relację na urządzenia mobilne

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama