Reklama

Reklama

Łukasz Fabiański nie zostanie przy piłce? Zdradził plan na zakończenie kariery

Łukasz Fabiański został zapytany przez angielskie media o plan po zakończeniu sportowej kariery. Okazuje się, że bramkarz zamierza nieco odpocząć od świata piłki nożnej.

Reklama

36-letni Fabiański zaznaczył przede wszystkim, że na razie nie myśli o zakończeniu sportowej kariery.

Reklama

- Cały czas czuję się dobrze. Będę dalej ciężko pracował i mam nadzieję, że pogram jeszcze kilka lat. Gram dla naprawdę dużego klubu. Stawiamy sobie wyzwania i w tym roku mamy szansę, by osiągnąć coś wyjątkowego - ocenił Fabiański w rozmowie z "Evening Standard".

Fabiański nie zostanie przy piłce

Jego West Ham United wciąż liczy się o awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Zadanie ma jednak trudne, bowiem zajmuje obecnie piąte miejsce i musiałby przeskoczyć jednego z faworyzowanych rywali - Leicester City lub Chelsea FC.

Fabiański na razie nie planuje iść w ślady choćby Łukasza Piszczka, który po tym sezonie wróci do Goczałkowic, a w przyszłości nie wyklucza kariery trenerskiej.

Zobacz skróty półfinałowych spotkań LM

Sprawdź teraz!

- Gdy w tej chwili myślę o emeryturze, nie planuję pozostanie przy piłce na zawodowym poziomie. Od 15 czy 16 lat jestem poza domem, z dala od kraju. Chciałbym poświęcić się rodzinie - stwierdził "Fabian".

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje