Reklama

Reklama

Lubański: Murawa była bardzo źle przygotowana

- Współczuję kibicom. Byli słabo informowani o tej całej sytuacji, po zachowaniu sędziów musieli się domyślać o co chodzi - zwraca uwagę legenda polskiej piłki Włodzimierz Lubański.

- To można było przewidzieć i przygotować się do tego. Obydwa zespoły powinny się wcześniej dogadać i zgodzić na zamknięcie dachu. Trudno za tę sytuację winić PZPN. Zadecydowali o tym w poniedziałek trenerzy obu drużyn. 

- Największe uwagi można mieć do murawy. Była bardzo źle przygotowana. W historii futbolu były podobne przypadki i mecze udało się rozgrywać. W Anglii pada po parę dni i boisko jest w stanie przyjąć tyle wody. Tutaj zawiódł drenaż.

- Współczuję kibicom. Byli słabo informowani o tej całej sytuacji, po zachowaniu sędziów musieli się domyślać o co chodzi. Byli bardzo zdenerwowani i trudno się dziwić. A co dopiero mają powiedzieć Anglicy? Myślę, że w środę trybuny nie będą pełne.

Reklama

Mecz Polska - Anglia zostanie rozegrany w środę na Stadionie Narodowym w Warszawie o godzinie 17.00. Pierwotnie miał się odbyć we wtorkowy wieczór. 

"Polska" grupa el. MŚ - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Zobacz, jak relacjonowaliśmy wtorkowe wydarzenia na Stadionie Narodowym. Kliknij!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama