Reklama

Reklama

Liga Narodów. Robert Lewandowski nie zagra z Portugalią?

Niepokojące wieści napływają ze zgrupowania reprezentacji Polski przed wtorkowym meczem z Portugalią, którym "Biało-Czerwoni" chcą z podniesioną głową pożegnać się z dywizją A Ligi Narodów. Chodzi o problemy ze zdrowiem Roberta Lewandowskiego. Decyzja miała zapaść dzisiaj, ale najnowsze informacje są takie, że sztab wstrzyma się prawdopodobnie do jutra.

Kapitan naszej reprezentacji boryka się z problemem z kolanem. Jak napisała na Twitterze dziennikarka "Przeglądu Sportowego" Iza Koprowiak, w grę wchodzą dwa scenariusze: Lewandowski będzie miał przerwę już teraz, ewentualnie dopiero po powrocie do klubu. Pytanie, na ile drugi wariant "spodobałby" się włodarzom Bayernu Monachium.

Reklama

Ewentualna absencja "Lewego" byłaby niepowetowaną stratą nie tylko dla siły ognia naszej kadry, ale również dla poczynań całego zespołu. Snajper Bayernu Monachium wprawdzie w ostatnich miesiącach ma problem ze zdobywaniem goli w koszulce z orzełkiem na piersi, ale odgrywa nieprzecenioną rolę w grze drużyny i absorbuje uwagę rywali, stwarzając więcej miejsca kolegom z zespołu.

Meczem z Portugalią, która zagra osłabiona brakiem Cristiano Ronaldo, Polacy pożegnają się z dywizją A Ligi Narodów. "Biało-Czerwoni" zapowiadają walkę o pierwsze zwycięstwo pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka. Na razie bilans wygląda bardzo słabo, bowiem po dwóch remisach przyszła seria trzech porażek.

Art

Dowiedz się więcej na temat: Liga Narodów | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje