Reklama

Reklama

Liga Narodów: Polska - Portugalia. Można już kupić bilety na mecz

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na październikowe mecz reprezentacji Polski z Portugalią i Włochami w ramach Ligi Narodów, które już za kilka tygodni rozegrane zostaną na Stadionie Śląskim. Jest duże zainteresowanie wejściówkami na mecze "Biało-Czerwonych".

Po ośmioletniej przebudowie Śląski ponownie został oddany do użytku w zeszłym roku. Jego pojemność zwiększyła się do 55 tysięcy miejsce. Prawie tylu kibiców obejrzało ponowny występ reprezentacji Polski pod koniec marca z Koreą Południową, który nasza reprezentacja wygrała 3-2.

Reklama

Teraz przed zespołem prowadzonym już przez Jerzego Brzęczka spotkania z Portugalią i Włochami w ramach Dywizji A Ligi Narodów. Będą to mecze numer 57 i 58 polskiej kadry na Śląskim. Po remisie w Bolonii z Italią 1-1 nasz narodowy zespół jest w dobrej wyjściowej sytuacji przed kolejnymi grami. Mecz z Portugalią odbędzie się w czwartek 11 października o godzinie 20.45. Trzy dni później w niedzielę 14 października, również o 20.45, "Biało-Czerwoni" zmierzą się z Włochami.

Dzisiaj rozpoczęła się przedsprzedaż na mecze z Portugalczykami. Potrwa do niedzieli. W pierwszej kolejności wejściówki mogą nabywać posiadacze karty kibica. Otwarta sprzedaż od poniedziałku. Potrwa do dnia spotkania.

PZPN informuje, że sprzedaż wejściówek odbywa się w internecie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu bilety.laczynaspilka.pl. Piłkarskie władze zaznaczają w komunikacie, że nie będzie możliwy zakup biletów w dniu meczu na samym stadionie. Przedsprzedaż biletów na mecz z Włochami ruszy jutro i potrwa do poniedziałku. Od wtorku otwarta sprzedaż.

Ceny biletów, w zależności od miejsca na przebudowanym Stadionie Śląskim wahają się od 180 do 70 złotych. Mimo takich cen fanów nie powinno zabraknąć na trybunach.

- Zainteresowanie meczami jest duże. Ludzie dzwonią już od kilku tygodni czy piszą maile w tej sprawie, chcą znać szczegóły dystrybucji. Rywale są atrakcyjni, z wyższej półki, do tego to nie mecze towarzyskie, a o coś, tak że liczymy na dobrą frekwencją. Czy na komplety na obu meczach? Bardzo byśmy tego chcieli - podkreśla Adam Pawlicki, kierownik działu komunikacji społecznej Stadionu Śląskiego.

zich

Dowiedz się więcej na temat: Liga Narodów | reprezentacja Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje