Reklama

Reklama

Liga Narodów. Mecz Bośnia i Hercegowina - Polska w Polsacie Sport

W poniedziałek wieczorem polscy piłkarze zagrają w Zenicy z Bośnią i Hercegowiną w swoim drugim meczu Ligi Narodów. Transmisja spotkania od godz. 20.35 w Polsacie Sport.

Na inaugurację rozgrywek "Biało-Czerwoni" przegrali w Amsterdamie z Holandią 0-1. Po tym spotkaniu na selekcjonera Jerzego Brzęczka spadła fala krytyki. Polacy w całym meczu stworzyli tylko jedną dogodną okazję do zdobycia gola. Brak Roberta Lewandowskiego, który po ciężkim sezonie dostał wolne od trenera kadry, nie jest żadnym usprawiedliwieniem.

Reklama

W pojedynku z Bośnią i Hercegowiną ma być inaczej. Brzęczek zapowiedział duże zmiany, jak sam to określił: "W każdej formacji".

Polaków czeka trudna przeprawa w Zenicy. Edin Dżeko i spółka sprawili sporą niespodziankę w pierwszej serii spotkań. We Florencji zremisowali z Włochami 1-1.

Dotychczas Polacy trzykrotnie grali z Bośniakami i nigdy nie przegrali. Dwa razy zwyciężyli po 1-0 oraz zremisowali w jednym spotkaniu 2-2.

Transmisja meczu Ligi Narodów: Bośnia i Hercegowina - Polska od godz. 20.35 w Polsacie Sport. Początek przedmeczowego studia o 18.00.

Wyniki, terminarz i tabela "polskiej" grupy Ligi Narodów

Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Polski | Jerzy Brzęczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama