Reklama

Reklama

Liga Narodów. Gravenberch powołany w miejsce Vilheny do kadry Holandii

Ryan Gravenberch (Ajax Amsterdam) został powołany w miejsce Tonny'ego Vilheny (FK Krasnodar) do piłkarskiej reprezentacji Holandii. Vilhena uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa - poinformowała holenderska federacja.

18-letni Gravenberch nie zagra w środowym spotkaniu towarzyskim z Hiszpanią, bowiem dopiero od czwartku ma dołączyć do kadry "Pomarańczowych". Będzie zaś w przygotowywał się do meczów w Lidze Narodów. Holendrzy zmierzą się z Bośnią i Hercegowiną oraz Polską, odpowiednio, 15 i 18 listopada (w Chorzowie).

Z powodów zdrowotnych w ekipie selekcjonera Franka de Boera nie ma m.in.: Stevena Bergwijna i Virgila van Dijka.

W grupie 1 najwyższej dywizji LN po 4 z 6 kolejek prowadzą "Biało-Czerwoni" z siedmioma punktami. Włochy mają sześć, Holandia - pięć, zaś Bośnia i Hercegowina - dwa.

Reklama

giel/ krys/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy