Reklama

Reklama

Liga Narodów. Cuneyt Cakir arbitrem meczu Polaków w Zenicy

Turek Cuneyt Cakir będzie arbitrem głównym meczu Bośnia i Hercegowina - Polska w piłkarskiej Lidze Narodów, który odbędzie się 7 września, o godz. 20.45 w Zenicy.

Rolę asystentów będą pełnić Bahattin Duran i Tarik Ongun, a na sędziego technicznego wyznaczony został Huseyin Goecek.

Cakir jest bardzo doświadczonym arbitrem, jednym z najlepszych na świecie. W mistrzostwach globu w 2014 i 2018 roku prowadził spotkania półfinałowe (zwycięstwa Argentyny i Chorwacji). Był też sędzią głównym półfinału Euro 2012 - w Doniecku Hiszpania wygrała karnymi z Portugalią; współorganizatorem turnieju była Polska.

W 2015 roku Turek sędziował finał Ligi Mistrzów, w którym Barcelona pokonała Juventus Turyn 3:1. Kilka miesięcy później był arbitrem spotkania Polaków z Irlandią w el. mistrzostw Europy 2016. W Warszawie zespół trenera Adama Nawałki wygrał 2:1 i awansował do turnieju finałowego we Francji.

W piątkowy wieczór (4 września, g. 20.45) biało-czerwoni zagrają w Amsterdamie w Lidze Narodów z Holandią. Sędzią głównym będzie Bułgar Georgi Kabakow.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy