Reklama

Reklama

Lewandowski siedem lat temu strzelał dla Znicza. Zobacz bramki

Robert Lewandowski jest gwiazdą światowego formatu, a jeszcze siedem lat temu strzelał gole dla Znicza Pruszków. Przypominamy, jak strzelał, co mówił i jak wyglądał wówczas "Lewy".

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Od wtorku nazwisko Lewandowski odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Powodem jest pięć bramek Polaka w meczu Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg (5-1), do zdobycia których potrzebował niespełna dziewięciu minut.

Nie wszyscy pamiętają, że "Lewy", zanim trafił do Lecha Poznań, a potem do Borussii Dortmund i Bayernu Monachium, zdobywał bramki w barwach Znicza Pruszków.

Reklama

Lewandowski trafił do Znicza z rezerw Legii, gdzie się na nim nie poznano, w 2006 roku.

W barwach klubu z Pruszkowa został królem strzelców trzeciej, a potem drugiej ligi.

Zobacz materiał TVP Sport:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama