Reklama

Reklama

Lewandowski i Krychowiak spotkali się na wakacjach w Chinach

Po ciężkim sezonie piłkarze odpoczywają na wakacjach. Wspólnym zdjęciem pochwalili się Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak, którzy spotkali się w stolicy Chin, Pekinie.

Jeszcze przed kilkoma dniami Robert Lewandowski, wraz z żoną Anną i córką Klarą, wypoczywał na greckiej wyspie Mykonos. Rodzinie Lewandowskich towarzyszył Wojciech Szczęsny, ze swoją małżonką, piosenkarką Mariną Szczęsną-Łuczenko.

Snajper Bayernu nie zatrzymał się jednak na długo w jednym miejscu i już w poniedziałek pochwalił się fotografią z Chin, na której widać też Grzegorza Krychowiaka.

Reklama

"Ten moment, gdy w mieście żyje 21 milionów ludzi, a ty wpadasz na kumpla z pracy" - tak z humorem swoje zdjęcie opisał Lewandowski.

Krychowiak, który nie tak dawno chwalił się zdjęciem z koreańskiej wyspy Czedżu, uznawanej za jeden z siedmiu nowych cudów natury, zresztą nie pozostał mu dłużny.

"Kiedy twoje zdjęcia na instagramie są tak dobre ze nawet Robert Lewandowski przyjechał zobaczyć jak jest w Chinach" - napisał pomocnik Lokomotiwu Moskwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne