Reklama

Reklama

Leo: Pozew już w sądzie

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Leo Beenhakker w wywiadzie dla telewizji nSport potwierdził, że pozwie menedżera Radosława Osucha.

Osuch publicznie zarzucił Holendrowi, że w kadrze zajmuje się "handlem żywym towarem" - myśli jedynie jak sprzedać poszczególnych piłkarzy, a nie osiągać sukcesy z drużyną narodową.

- Nie znam pana Osucha, nigdy z nim nie rozmawiałem, nawet nie wiem jak wygląda. Przez 40 lat nikt mnie tak nie pomówił - podkreślił trener.

Beenhakker potwierdził, że pozew, przygotowany przez jego prawników, wpłynął do sądu. Selekcjoner zamierza również zgłosić sprawę do międzynarodowych władz piłkarskich - Osuch ma bowiem licencję FIFA i UEFA.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy