Reklama

Reklama

Krzysztof Piątek pochwalił się obrączkami ślubnymi

Sobota była wyjątkowym dniem dla Krzysztofa Piątka. Napastnik reprezentacji Polski wziął ślub ze swoją ukochaną Pauliną Procyk. Snajper AC Milan pochwalił się także zdjęciem ślubnych obrączek.

Co ciekawe, Piątek nie jest jedynym kadrowiczem, który w sobotę opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski, by wziąć ślub. Na taki sam ruch zdecydował się Maciej Rybus, który stanął na ślubnym kobiercu wraz z Rosjanką z Osetyjką Laną. Para już przed rokiem wzięła ślub w Rosji, a w sobotę ceremonia odbyła się w Polsce.

Wybranką Piątka jest z kolei Paulina Procyk, która z wykształcenia jest prawnikiem. Para poznała się jeszcze w czasie gry Piątka w Zagłębiu Lubin.

Zarówno Piątek, jak i Rybus już wcześniej dostali aprobatę selekcjonera Jerzego Brzęczka, by opuścić zgrupowanie. Wolne dostali zresztą nie tylko oni - pozostali piłkarze także dostali chwilę swobody i spotkają się wspólnie dopiero na niedzielnej kolacji.

Reklama

Choć na razie przebieg uroczystości, tak ważnej dla napastnika Milanu, jest okryty tajemnicą, to para postanowiła uchylić jej rąbek. Na twitterowym koncie snajpera pojawiło się zdjęcie ślubnych obrączek Pary Młodej.

Przed reprezentacją Polski dwa ważne mecze w kontekście walki o udział w mistrzostwach Europy. 7 czerwca "Biało-Czerwoni" zagrają na wyjeździe z Macedonią Północną, z kolei 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie podejmą Izrael.

El. ME 2020 - zobacz sytuację w "polskiej" grupie


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje