Reklama

Reklama

Krzysztof Mączyński odchodzi z chińskiego Kuejczou Renhe

Piłkarz reprezentacji Polski Krzysztof Mączyński rozwiązał kontrakt z chińskim klubem Kuejczou Renhe - poinformował w poniedziałek na Twitterze menedżer zawodnika Tomasz Magdziarz. Na razie nie wiadomo, kto będzie nowym pracodawcą 28-letniego pomocnika.

Informację, za tym samym źródłem, przekazał również portal PZPN - "Łączy nas piłka".

Mączyński występował w Chinach od stycznia 2014 roku. Do Kuejczou Renhe trafił z Górnika Zabrze, którego barwy reprezentował od sierpnia 2011. Wcześniej występował m.in. w Wiśle Kraków.

W reprezentacji Polski rozegrał dotychczas osiem meczów. Wystąpił m.in. w podstawowym składzie w czerwcowym spotkaniu eliminacji Euro 2016 z Gruzją w Warszawie (4-0).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy