Reklama

Reklama

​Krychowiak: Optymizm przed meczem z Irlandią

Grzegorz Krychowiak wyrasta na lidera drugiej linii reprezentacji Polski. Ze Szwajcarią zagrał dobre spotkanie, okrzykami i poklaskiwaniem starał się też mobilizować zespół.

- Każdy mecz się gra po to, aby zwyciężyć. Ten mecz kończyliśmy w "10", było dużo zmian, ale i tak uważam, że zagraliśmy solidne spotkanie - powiedział pomocnik kadry Adama Nawałki.

- Pewne detale zaważyły na tym, że zremisowaliśmy. Na pewno niełatwo się gra w 10 na 11 - dodał.

- Chcieliśmy zagrać ostatni mecz z myślą o kibicach, żeby sprawić im przyjemność. Nie podchodzić do niego jak do zwykłego spotkania towarzyskiego, tylko walczyć o zwycięstwo - podkreślił piłkarz Sevilli.

- Niestety, nie udało się wygrać, ale uważam, że widowisko było bardzo dobre - stwierdził Krychowiak.

Reklama

Jesień dla reprezentacji Polski była niezwykle udaną.

- Jak na razie, eliminacje są bardzo pozytywne w naszym wykonaniu. Oczywiście, można się przyczepić do meczu ze Szkocją, w którym po historycznym zwycięstwie nad Niemcami chcieliśmy wygrać, zdobyć komplet punktów, ale się nie udało - powiedział pomocnik reprezentacji.

- Mimo tego,  jesteśmy liderami grupy, mamy 10 punktów, a marcowy mecz z Irlandią napawa nas optymizmem. Będziemy się przygotowywać do niego w dobrych nastrojach - podkreślał piłkarz Orłów i Sevilli.

Z Wrocławia Michał Białoński

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy