Reklama

Reklama

Krychowiak nie przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji przed Euro 2016?

Z powodu finału Pucharu Króla w Hiszpanii, Grzegorz Krychowiak może opuścić pierwsze, regeneracyjne, zgrupowanie reprezentacji Polski przed Euro 2016.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Krychowiak leczy obecnie kontuzję kolana, a jego zespół, Sevilla FC, awansował w tym czasie do finału Pucharu Hiszpanii.

Finałowe spotkanie zaplanowano na 21 maja. Rywalem ekipy Polaka będzie FC Barcelona, a filar reprezentacji, jeśli będzie zdrowy, na pewno zagra w meczu o puchar.

Od 17 do 21 maja w Juracie kadrowicze Adama Nawałki odbędą pierwsze, regeneracyjne, zgrupowanie po sezonie i przed Euro.

Reklama

Wygląda więc na to, że Krychowiaka zabraknie na pierwszym spotkaniu z kadrą przed mistrzostwami.

Jak pisze "Łączy nas piłka", Krychowiak dołączy do kadry prawdopodobnie 23 maja, gdy rozpocznie się obóz przygotowawczy w Arłamowie.

Pierwszy mecz na ME Polska zagra 12 czerwca. Jej rywalem będzie Irlandia Północna. W grupie "Biało-czerwoni" zmierzą się jeszcze z Niemcami i Ukrainą.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy