Reklama

Reklama

Konferencja prasowa reprezentacji Polski. Transmisja w Interii, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Reprezentacja Polski w najbliższą niedzielę zmierzy się z Włochami w Lidze Narodów. W przeddzień meczu odbędzie się oficjalna konferencja prasowa z udziałem kadrowiczów. Na co stać zespół Jerzego Brzęczka w konfrontacji z drużyną "Squadra Azzurra"? Transmisja w Interii, Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

Robert Lewandowski i spółka w piątek odbyli ostatni trening przed wylotem do Włoch, gdzie zmierzą się z gospodarzami w Lidze Narodów. W zajęciach, które trwały półtorej godziny nie wzięli udziału zaledwie Mateusz Klich i Wojciech Szczęsny. Pierwszy z nich będzie pauzował za kartki, natomiast drugi nabawił się niegroźnego urazu. 

Reklama

Wcześniej reprezentanci przeszli testy na obecność koronawirusa. Wszystkie badania wykazały wynik negatywny, a to oznaczało jedno. Cały zespół mógł w sobotę rano udać się samolotem do Italii.

Kilka godzin po przylocie do Włoch, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem naszych reprezentantów. Podczas niej otrzymamy garść najnowszych informacji dotyczących personaliów, a także przygotowań do spotkania z Włochami w Lidze Narodów.

Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Reggio Emilia w niedzielę o 20:45.

Transmisja oficjalnej konferencji prasowej od 16:30 na Polsatsport.pl. Z kolei początek premiery o 17:00 w Polsacie Sport News.

PN, Polsat Sport

Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Brzęczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje