Reklama

Reklama

​Kolejne spotkanie Adama Nawałki i Cezarego Kuleszy. Rozmowa dotyczyła konkretów

Adama Nawałkę można już właściwie ogłosić nowym selekcjonerem reprezentacji Polski - napisał Sebastian Staszewski z Interii. Były trener kadry narodowej spotkał się z Cezarym Kuleszą w czwartek wieczorem, a rozmowy były kontynuowane w piątek rano i to w kontekście szczegółów.

Po wieczornej "sesji" rozmów Cezary Kulesza i Adam Nawałka spotkali się ponownie. Tematem rozmów był już nie ogólny zarys prowadzenia reprezentacji, lecz szczegóły pracy z nią.

Adam Nawałka i Cezary Kulesza rozmawiali ponownie, tym razem o szczegółach

Omawiane były być sprawy logistyczne, stan przygotowań kadry do najbliższych spotkań, skład sztabu szkoleniowego reprezentacji, długość kontraktu nowego selekcjonera. 

Według serwisu "Meczyki" w tych kwestiach osiągnięto już porozumienie.

To może nie być ostatnie spotkanie Adama Nawałki z Cezarym Kuleszą. Jeżeli wybór rzeczywiście padnie na tego fachowca, to do dopełnienia pozostaną w zasadzie tylko formalności.

Reklama

Adam Nawałka jako selekcjoner reprezentacji Polski

Adam Nawałka był selekcjonerem reprezentacji Polski od jesieni 2013 roku do lata 2018 r. Z polską kadrą awansował na Euro 2016, gdzie doszedł do ćwierćfinału, przegrywając w nim rzuty karne z późniejszym triumfatorem, Portugalią. Podczas mundialu 2018 Polska nie wyszła z grupy po porażkach z Senegalem i Kolumbią. Po nieudanych mistrzostwach świata drogi PZPN i Adama Nawałki się rozeszły. Trener był potem zatrudniony tylko w Lechu Poznań, z którego został zwolniony po zaledwie czterech miesiącach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje