Reklama

Reklama

Kazachstan - Polska. Nawałka: Chcemy kontrolować mecz od samego początku

- Chcemy kontrolować mecz od samego początku. Przyjechaliśmy tutaj, żeby dobrze rozpocząć eliminacje - powiedział selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Adam Nawałka przed meczem z Kazachstanem na początek eliminacji MŚ 2018. Spotkanie w Astanie w niedzielę o godz. 18 polskiego czasu.

Zapraszamy na tekstową relację na żywo z meczu Kazachstan - Polska

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Transmisja telewizyjna w Polsacie i Polsacie Sport.

Nasz zespół jest faworytem, ale wystąpi bez Kamila Grosickiego, który ma uraz mięśnia obręczy biodrowej. - Żałujemy, że nie ma z nami Kamila Grosickiego. Kamil jest bardzo ważną postacią w naszym zespole - podkreślił Nawałka.

Reklama

Selekcjoner nie chciał zdradzić, w jakim składzie rozpocznie mecz nasza drużyna. - Po dzisiejszym oficjalnym treningu zostaną podjęte ostateczne decyzje odnośnie składu - powiedział trener.

W Astanie nasi reprezentanci zagrają na murawie ze sztuczną nawierzchnią, co może okazać się dla nich sporym utrudnieniem. - Jutrzejszy mecz traktujemy jako duże wyzwanie. Więcej będziemy mogli powiedzieć po oficjalnym treningu - dodał Nawałka.

Selekcjoner zapewnił, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, aby uniknąć niespodzianek. Nasz sztab rozpracował sposób gry rywali. - Mieliśmy dużo czasu, żeby dokładnie przygotować się do spotkania. Wspólnie dokonaliśmy analizy rywala. Skupiamy się jednak na sobie. To nasze umiejętności są najważniejsze, to one liczą się najbardziej - powiedział Nawałka.

- Nie wyobrażamy sobie, że możemy w Astanie stracić jakiekolwiek punkty - zapewnił snajper Orłów i Napoli Arkadiusz Milik. - Przyjechaliśmy tutaj wygrać pierwszy mecz. Chcemy, by eliminacje dobrze ułożyły się od samego początku.

Potwierdził to nowy as PSG - Grzegorz Krychowiak. - Mamy ogromny szacunek do Kazachstanu. Czeka nas wymagający mecz. Interesują nas tylko trzy punkty - powiedział nasz pomocnik.

Nasz zespół rozpoczyna eliminacje do mundialu w Rosji z najwyższą pozycją w rankingu FIFA w grupie E. Oprócz Kazachstanu rywalami "Biało-czerwonych" będą zespoły Danii, Rumunii, Armenii i Czarnogóry.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy