Reklama

Reklama

Kamil Wilczek z golem w 15. kolejce duńskiej ligi

Kamil Wilczek ustalił wynik niedzielnego meczu Brondby z Aalborg (2-0). Polak w 61. minucie gry wpisał się na listę strzelców.

Napastnik reprezentacji Polski wyszedł na boisko w podstawowym składzie. Wynik meczu otworzył dla Brondby już w czwartej minucie spotkania Teemu Pukki.

Wilczek na listę strzelców wpisał się dopiero po przerwie. Polak zdobył gola w 61. minucie i ustalił wynik spotkania na 2-0. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Pukki.

Dwie minuty po zdobytej bramce Wilczek został zmieniony na murawie przez Klimenta.

Dla Polaka to już ósme trafienie w lidze duńskiej. Wilczek rozegrał do tej pory 14 meczów w tych rozgrywkach. 12 z nich rozpoczął w pierwszym składzie. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama