Reklama

Reklama

Kamil Grosicki znów zagra w lidze francuskiej?

Rozgrywki ligowe w Europie ruszyły, bądź ruszą w najbliższych dniach, ale wciąż nie wiadomo, gdzie zagra w nowym sezonie Kamil Grosicki. Możliwy jest powrót do Francji. Polak znalazł się na celowniku Montpellier.

O zainteresowaniu klubu z Montpellier Grosickim napisał dziś francuski dziennik "L'Equipe".

Gazeta podaje, że Francuzi są już w kontakcie z przedstawicielami reprezentanta Polski, a piłkarz jest zainteresowany powrotem do Ligue 1.

Naszym piłkarzem zainteresowane są także inne francuskie kluby, mówiło się m.in. o możliwości powrotu do Stade Rennes, a także o ewentualnym transferze do włoskiej Genoi.

"Grosik" od stycznia 2017 roku jest piłkarzem angielskiego Hull City. Polak trafił wówczas do wymarzonej Premier League, ale pograł w niej zaledwie kilka miesięcy, bo zespół spadł do Championship. W drugiej lidze Polakowi już tak bardzo się nie podobało, ale póki co nie znalazł innego pracodawcy.

Reklama

Hull rozpoczęło już rozgrywki ligowe, bez Grosickiego w składzie. Polak długo odpoczywał po mundialu, zanim wznowił treningi.

Reprezentant Polski w latach 2014-17 był zawodnikiem Stade Rennes i był to jeden z najlepszych okresów w jego karierze. Możliwe, że już wkrótce znów zamelduje się we Francji.

Sprawdź terminarz ligi francuskiej

WS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje