Reklama

Reklama

Kadrowicze spełnili marzenie chorego piłkarza

Reprezentanci Polski znów spełnili marzenia. Kuba Wysocki wraz z kolegami obejrzeli nie tylko mecz z Urugwajem.

Reprezentanci Polski znów spełnili marzenia. Kuba Wysocki wraz z kolegami obejrzeli nie tylko mecz z Urugwajem.

Koledzy chorego na raka chłopca, piłkarza Kuby Wysockiego, wpadli na genialny pomysł. Postanowili spełnić marzenie kolegi i pomóc mu w walce z poważną chorobą - rakiem mózgu, oraz wesprzeć w próbie powrotu na boisko. Jak zamierzali, tak zrobili. Potwierdzili, że chcieć znaczy móc. Radość Kuby była dla nich największą nagrodą, a dla samego zainteresowanego - istotnym krokiem w procesie rehabilitacji, przynajmniej na płaszczyźnie psychicznej.

Kuba Wysocki wraz z kolegami z drużyny KS Łomianki otrzymali zaproszenie od reprezentantów Polski na oficjalny trening przed towarzyskim meczem z Urugwajem. Po tym, jak obejrzeli ostatnie przygotowania "Biało-czerwonych" do starcia na PGE Arenie, ich delegacja wyszła na murawę stadionu.

Reklama

Ku przyjemnemu zaskoczeniu chłopców, po treningu podbiegli do nich wszyscy kadrowicze. Sesja fotograficzna i uściski dłoni z ulubieńcami. Kuba Wysocki marzył, by "przybić piątkę" swojemu imiennikowi, kapitanowi narodowej Jakubowi Błaszczykowskiemu oraz napastnikowi Robertowi Lewandowskiemu. Udało się! Co więcej, kapitan obiecał przekazać chłopcu meczową koszulkę z meczu z Urugwajem.

To jednak nie koniec. Kadrowicze przekazali swoim wiernym kibicom piłki z autografami. Młodzi dostali także bilety na mecz Polska - Urugwaj, ufundowane przez Polski Związek Piłki Nożnej. Widowisko, które 14 listopada odbyło się na PGE Arenie, jak i wydarzenia dnia poprzedzającego, były dla całej grupy z podwarszawskiej miejscowości przygodą życia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy