Reklama

Reklama

Kadra w 2016 roku. Odrodzenie Jakuba Błaszczykowskiego

Jakub Błaszczykowski największym wygranym 2016 roku w reprezentacji Polski? Dziennikarze Interii, Michał Białoński, Krzysztof Oliwa i Łukasz Szpyrka, zastanawiają się, który piłkarz zasłużył na miano najlepszego w kadrze w minionym roku.

Strzelił trzy gole, dodał cztery asysty i wystąpił we wszystkich 14 meczach kadry w 2016 roku. Jakub Błaszczykowski odrodził się dla reprezentacji Polski.

Po słabszych sezonach Kuba znów jest jednym z kluczowych graczy, a jego gole i asysty okazały się bezcenne podczas Euro 2016.

- A co z przestrzelonym rzutem karnym w meczu z Portugalią? - pyta Krzysztof Oliwa, dziennikarz Interii.

O Kubie Błaszczykowskim, a także Bartoszu Kapustce i Grzegorzu Krychowiaku rozmawiają też Michał Białoński i Łukasz Szpyrka.

Reklama

Strzelcy goli dla Polski w 2016 roku:

Robert Lewandowski - 8

Jakub Błaszczykowski - 3

Kamil Grosicki - 3

Paweł Wszołek - 2

Arkadiusz Milik, Artur Jędrzejczyk, Bartosz Kapustka, Filip Starzyński, Łukasz Teodorczyk, Hrajr Mkojan (samobójcza) - 1

Łącznie: 22 gole

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL