Reklama

Reklama

Kadra Nawałki bez kontuzji po meczu z Niemcami

Po sobotnim zwycięstwie z Niemcami 2-0 w eliminacjach Euro 2016 piłkarze reprezentacji Polski przechodzą zabiegi regeneracyjne przed wtorkowym meczem ze Szkocją. Nikt w kadrze Adama Nawałki nie narzeka na kontuzje.

Zobacz terminarz i tabelę grupy D el. Euro 2016

O godzinie 11 zawodnicy mieli zajęcia na siłowni. Większość z nich poddawana była również zabiegom regeneracyjnym. Po obiedzie o godzinie 13.30, piłkarze mają czas wolny. Spędzą go jednak w hotelu, w którym są zameldowani. Skorzystają z basenu i usług masażystów.

- Nikomu nie doskwiera żadna poważniejsza kontuzja. Oczywiście pojawiły się pomeczowe urazy, ale to normalne. Nie wykluczamy, że niektóre mogą się okazać poważniejsze niż się spodziewamy, ale to okaże się wieczorem lub jutro rano - powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Reklama

Gotowy do gry we wtorkowym spotkaniu ze Szkocją ma być również Jakub Wawrzyniak, który nie był w stanie dokończyć meczu z Niemcami. Powodem były skurcze mięśni.

Trening piłkarski reprezentacja Polski przeprowadzi dopiero w poniedziałek o godz. 17 na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie dzień później o godz. 20.45 podejmie Szkotów w trzeciej kolejce eliminacji Euro 2016.

Interia.pl zaprasza na tekstową relację na żywo z tego wydarzenia

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL