Reklama

Reklama

Kadra Jerzego Brzęczka zaczyna przygotowania do meczów z Włochami i Irlandią

Konferencja prasowa selekcjonera oraz trening na boisku KS Zwar w Międzylesiu - tak wygląda plan pierwszego dnia zgrupowania piłkarskiej reprezentacji Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka, który w nowej roli zadebiutuje w piątek meczem z Włochami w Bolonii.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Włochy - Polska!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Część z 27 powołanych przez Brzęczka na pierwsze zgrupowanie zawodników stawiła się w Warszawie już w niedzielę, a szkoleniowiec chciał wykorzystać ten czas m.in. na rozmowy indywidualne. Piłkarze byli także fotografowani na potrzeby reprezentacji, o czym świadczyły wpisy na profilu "Łączy nas piłka".

Reklama

W poniedziałek do Polski mają dotrzeć grający w niedzielę wieczorem mecze ligowe m.in. Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński czy Krzysztof Piątek.

Na godz. 13.45 zaplanowana jest konferencja prasowa Brzęczka, który po niedanym występie "Biało-Czerwonych" w mistrzostwach świata w Rosji zastąpił na stanowisku selekcjonera Adama Nawałkę. O 17 rozpocznie się pierwszy trening drużyny narodowej pod wodzą nowego szkoleniowca.

We wtorek i środę reprezentacja ma trenować dwa razy dziennie, a w czwartek przed południem odleci czarterem do Bolonii. W piątek o godz. 20.45 odbędzie się tam inauguracyjne spotkanie grupy 3. Ligi Narodów, w której rywalizować będzie jeszcze Portugalia. Cztery dni później Polacy spotkają się towarzysko z Irlandią we Wrocławiu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje