Reklama

Reklama

#JeśliAwansujemy! Pomóżmy wspólnie "Biało-czerwonym"!

Zbliżają się dwa najważniejsze mecze el. do ME 2016 we Francji, po których Polacy mogą awansować! Przez różne deklaracje i zobowiązania chcemy im pomóc - dołączcie do akcji Interii i RMF FM #JeśliAwansujemy!

Portal "Łączy nas piłka" zainicjował w mediach społecznościowych zabawę #JeśliWygramy, która szybko objęła swym zasięgiem całą piłkarską Polskę. Wystarczyło złożyć deklarację, co mógłbyś zrobić, gdybyśmy po raz drugi wygrali z Niemcami.

Wówczas się nie udało, a obietnice internautów poszły w niwecz. RMF FM i Interia się jednak nie poddają!

Chcemy Was zachęcić do niemal identycznej zabawy. Przed kluczowymi meczami ze Szkocją i Irlandią złóżmy deklaracje, #JeśliAwansujemy trzeba będzie je zrealizować!

W naszej zabawie wzięło udział już kilka osób. Przeszliśmy się po krakowskim Rynku i zebraliśmy pierwsze zobowiązania. Obejrzyj nasz film i dołącz do wspólnej zabawy!

Nasi rozmówcy deklarują m.in. że pójdą na pielgrzymkę do Częstochowy, ogolą głowy na łyso czy po prostu będą się cieszyć. Jesteśmy pewni, że Wasza wyobraźnia jest dużo, dużo większa i pokusicie się o jeszcze bardziej wymagające zobowiązania. A więc do dzieła!

Bawimy się do skutku - czyli do momentu uzyskania awansu. Pierwsza szansa w najbliższy czwartek - zwycięstwo ze Szkocją w Glasgow da nam upragnioną promocję. Jeśli jednak zremisujemy lub przegramy, o naszym awansie zdecyduje niedzielny mecz przeciwko Irlandii.

Co zrobisz, #JeśliAwansujemy?

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie, by używać hasztaga #JeśliAwansujemy! Czekamy na Wasze deklaracje we wspólnej akcji RMF FM i Interii!

Reklama

Więcej o akcji znajdziesz na RMF24.pl!

Wyniki, terminarz i tabela grupy D eliminacji Euro 2016

Dowiedz się więcej na temat: #JeśliAwansujemy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama