Reklama

Reklama

#JeśliAwansujemy - Krzysztof Mączyński dołączył do naszej akcji!

Krzysztof Mączyński to w tej chwili podstawowy zawodnik reprezentacji Polski. Pomocnik Wisły Kraków prawdopodobnie wystąpi w meczach przeciwko Szkocji i Irlandii, ale najpierw postanowił dołączyć do naszej zabawy #JeśliAwansujemy!

Powołanie dla Mączyńskiego nie było niespodzianką, ale spotkanie z nami już tak. Pomocnik znany jest z tego, że rzadko udziela się w mediach. Dla nas zrobił jednak wyjątek i wziął udział w akcji #JeśliAwansujemy!

- Jeśli awansujemy na mistrzostwa Europy, to będę częściej rozmawiał z dziennikarzami - obiecał piłkarz Wisły.

Deklaracja Mączyńskiego nas nie dziwi. I nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby tak się stało. Przy okazji, obiecujemy, że przypilnujemy, by Mączyński dotrzymał słowa.

Piłkarze to jedno, ale Wy także możecie dołączyć do akcji. Co zrobicie, #JeśliAwansujemy?

Nasi rozmówcy deklarują m.in. że pójdą na pielgrzymkę do Częstochowy, ogolą głowy na łyso czy po prostu będą się cieszyć. Jesteśmy pewni, że Wasza wyobraźnia jest dużo, dużo większa i pokusicie się o jeszcze bardziej wymagające zobowiązania. A więc do dzieła!

Reklama

Bawimy się do skutku - czyli do momentu uzyskania awansu. Pierwsza szansa w najbliższy czwartek - zwycięstwo ze Szkocją w Glasgow da nam upragnioną promocję. Jeśli jednak zremisujemy lub przegramy, o naszym awansie zdecyduje niedzielny mecz przeciwko Irlandii.

Co zrobisz, #JeśliAwansujemy?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje