Reklama

Reklama

Jerzy Dudek znów w reprezentacji Polski? Ważna rola dla byłego golkipera

Jerzy Dudek jednak pojedzie na mundial? Były golkiper jest jednym z kandydatów do pracy w sztabie Adama Nawałki. O szczegółach sprawy informuje "Przegląd Sportowy".

Już wkrótce PZPN ogłosi nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że następcą Paulo Sousy zostanie Adam Nawałka.

Szkoleniowiec nie podpisał jeszcze umowy z PZPN, ale ma to nastąpić lada dzień. Według doniesień mediów Nawałka już podjął pierwsze działania. Kompletuje swój sztab i w tej sprawie spotkał się z Łukaszem Piszczkiem.

Nie tylko Piszczek! To byłby wielki powrót do kadry

Jak się okazuje, nie tylko doświadczony defensor jest na celowniku Nawałki. Według "Przeglądu Sportowego" poważnie rozważana jest kandydatura Jerzego Dudka.

Dudek nie zaprzeczył, gdy został zapytany o sprawę. Jak czytamy, w kadrze miałby współpracować z Jarosławem Tkoczem, który nie cieszy się wielkim autorytetem wśród reprezentantów Polski. 

Reklama

Jerzy Dudek w reprezentacji Polski? Tak miałby pomóc kadrze

Nawałka liczy nie tylko na wielkie doświadczenie Dudka. Były golkiper, który może pochwalić się wielkimi sukcesami, miałby wzbudzić odpowiedni respekt wśród zawodników.

Dla Dudka byłby to powrót do kadry w nowej roli. Po raz ostatni w biało-czerwonych barwach zagrał na zakończenie swojej kariery w 2013 roku z Liechtensteinem.

CZYTAJ TAKŻE: ADAM NAWAŁKA O KROK OD KADRY? "SZTAB JEST JUŻ W BLOKACH"

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy