Reklama

Reklama

Jerzy Brzęczek zwolniony. Cezary Kulesza: Dowiedziałem się o tym z internetu

Prezes PZPN-u Zbigniew Boniek suwerennie podjął decyzję o zwolnieniu selekcjonera Jerzego Brzęczka. W podobny sposób uznał też kogo o tym kroku informować, a kogo nie. - Ja dowiedziałem się o zwolnieniu selekcjonera z internetu, dokładniej z portalu 90minut.pl - powiedział Interii Cezary Kulesza, wiceprezes PZPN-u, persona numer "trzy" w polskiej piłce.

Zbigniew Boniek w niedzielę poinformował o zmianie selekcjonera tylko najbliższych współpracowników. W tym gronie znalazł się wiceprezes Marek Koźmiński, ale już zabrakło miejsca dla Cezarego Kuleszy.

- Przed wyjazdem z Jagiellonią do obóz do Turcji zadzwoniłem do prezesa Bońka, w związku ze zbliżającym się 21 stycznia zarządem PZPN-u. Razem ze mną w Turcji jest też Wojtek Cygan (członek zarządu PZPN - przyp. red.). Chciałem usprawiedliwić swą nieobecność na zarządzie z prostej przyczyny - z Turcji wracamy dopiero 22 stycznia, a więc nazajutrz po zarządzie. 

- W odpowiedzi usłyszałem: "Nic szczególnego się nie dzieje, jeśli coś takiego się wydarzy, to będę cię informował". Odparłem: "Ok Zibi, nie ma sprawy". I tak się rozstaliśmy - dodaje Kulesza.
Prezes i współwłaściciel Jagiellonii dostaje wiele telefonów ze spekulacjami odnośnie następcy Brzęczka. 

- Jedni mówią, że jeśli nie Polak, Stokowiec, czy Marek Papszun, to tym razem kadrę poprowadzi Włoch - dzieli się plotkami ze świata piłki Cezary Kulesza. 

Więcej się dowiemy i to już oficjalnie w czwartek o godz. 15, gdy głos zabierze sam Zbigniew Boniek.

MiBi

ReklamaWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy