Reklama

Reklama

Jędrzejczyk "oszalał" po golu dla Polski. "Chyba fajnie wyszło"

- Co do mojej nietypowej radości po zdobyciu bramki, to wydaje mi się, że chyba fajnie wyszło - powiedział strzelec gola dla polskiej reprezentacji Artur Jędrzejczyk po remisie 2-2 ze Szwajcarią.

- Cieszę się z gola, ale moja radość byłaby jeszcze większa, gdybyśmy wygrali. Pozostaje pewien niedosyt; z drugiej strony nie przegraliśmy i podtrzymaliśmy passę spotkań bez porażki. Oby tak dalej - stwierdził po meczu Jędrzejczyk.

- Co do mojej nietypowej radości po zdobyciu bramki, to wydaje mi się, że chyba fajnie wyszło - miał nadzieję.

- Myślałem sobie wcześniej, że dobrze by było, gdyby udało mi się coś strzelić i zrobić coś innego po zdobyciu gola - dodał, mówiąc, że wymyślił to przy obiedzie.

Po zdobyciu bramki na 1-1 Jędrzejczyk wskoczył za bandy reklamowe i bratał się z kibicami!

Reklama

- Nie było widać, że to towarzyski mecz, bo do końca walczyliśmy o zwycięstwo, mimo że graliśmy w osłabieniu - stwierdził Jędrzejczyk.

- Szkoda trochę, że ten rok się kończy, bo nam dobrze szło. Można chyba jednak powiedzieć, że to był dobry rok dla reprezentacji. Teraz czeka nas odpoczynek; wiosną zaczynamy walkę o kolejne punkty w eliminacjach. Oby udało nam się podtrzymać passę z jesieni - podsumował.

Straconej w końcówce bramki na 2-2 żałował Sebastian Mila.

- Wydawało się, że kontrolujemy grę i możemy strzelić trzeciego gola. Grając o jednego zawodnika mniej za bardzo się cofnęliśmy. Szkoda, bo mogliśmy zwycięstwem zakończyć ten rok - powiedział Mila.

- Dla mnie to było coś niezwykłego, że Robert schodząc z boiska przekazał mi opaskę kapitana. To ogromne wyróżnienie i powód do dumy - cieszył się piłkarz Śląska Wrocław.

- Przed nami zima, podczas której musimy wykonać kawał pracy, aby nasza gra była jeszcze lepsza. Wiem, że jeżeli chcę się utrzymać w kadrze, muszę się starać jeszcze bardziej, bo konkurencja jest ogromna. Atmosfera w kadrze jest świetna, niczego nam nie brakuje; pozostaje tylko dawać z siebie wszystko i walczyć w każdym meczu na maksa - powiedział.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy