Reklama

Reklama

Janas oszczędny w słowach

Trener Paweł Janas jak zwykle nie był po meczu zbyt wylewny jeśli chodzi o podsumowanie występu swoich podopiecznych.

Z dziennikarskiego obowiązku przekazujemy wypowiedź trenera, którego zespół wygrał czwarte spotkanie na wyjeździe w eliminacjach do mistrzostwa świata 2006, w każdym z tych meczów zdobywając przynajmniej trzy gole.

- Było to dla nas trudne spotkanie, bo Azerbejdżan postawił nam wysokie warunki. Ten mecz nie był w najlepszym dla nas okresie, bo część piłkarzy już zakończyła sezon w klubach. W zasadzie powinni już mieć wakacje, ale udało nam się ich zatrzymać. Bardzo dziękuję zawodnikom za to, że podjęli jeszcze walkę w tym trudnym okresie i odnieśliśmy zwycięstwo - podsumował spotkanie Paweł Janas.

Reklama

Andrzej Łukaszewicz, Baku

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy