Reklama

Reklama

​Izrael - Polska w el. Euro 2020. Bibras Natcho: Zagramy o zwycięstwo

- Polacy pod każdym względem są zdecydowanie najlepszym zespołem w naszej grupie. Zrobimy jednak wszystko, by osiągnąć dobry wynik - podkreśla Bibras Natcho, kapitan reprezentacji Izraela. Mecz z Polakami w sobotę o godz. 20.45.

- Jesteśmy osłabieni kontuzjami, ale chcemy zagrać dobre spotkanie. Przeciwko Polakom planujemy zaprezentować atrakcyjną piłkę - zapowiada Natcho.

Piłkarze Jerzego Brzęczka są zdecydowanymi liderami grupy G. Polacy mają 19 punktów, czyli o osiem więcej od przedostatniego w tabeli Izraela (tyle samo punktów mają też Słowenia i Macedonia Północna). 

Fatalna seria Izraelczyków zaczęła się od spotkania w... Warszawie. Na Stadionie Narodowym Polacy rozbili ich aż 4-0 i od tego spotkania zdobyli tylko cztery punty w czterech spotkaniach.

- W Warszawie graliśmy dobrze przez 30-40 minut, ale bez pracy nie ma kołaczy. Popełniliśmy kilka błędów i od razu za to zapłaciliśmy - przyznaje Natcho. 

Reklama

Podczas konferencji pomocnik Izraelczyków na każdym kroku podkreślał, że reprezentacji Polski jest jedną z czołowych ekip w Europie.

- W tych eliminacjach są zdecydowanie najlepszym zespołem w naszej grupie i to pod każdym względem. Zrobimy jednak wszystko, by u siebie osiągnąć dobry wynik. Już remis z nimi były honorowym rezultatem, ale gramy u siebie i chcemy wygrać - podkreśla Natcho.

Z Jerozolimy Piotr Jawor i Michał Białoński

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie eliminacji Euro 2020!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne