Incydent z udziałem Ronaldo. Służby w akcji. Wymowne zachowanie polskich fanów

Cristiano Ronaldo w meczu Ligi Narodów Polska - Portugalia zrobił swoje, strzelając gola na 2:0 już w pierwszej połowie spotkania rozgrywanego na Stadionie Narodowym. Po przerwie 39-latek został zdjęty z boiska. A wówczas doszło do incydentu z udziałem... młodego fana, którego od gwiazdora odciągać musiały służby bezpieczeństwa. W międzyczasie pięknie zachowali się polscy fani, oklaskując gwiazdę futbolu.

Cristiano Ronaldo na tle PGE Narodowego
Cristiano Ronaldo na tle PGE Narodowego/Wojciech Olkusnik/East News / Grzegorz Wajda/REPORTER/East News

Przyjazd Cristiano Ronaldo do Polski wzbudził ogromne poruszenie. Już w piątek, dzień przed meczem, tłum fanów czekał pod hotelem Portugalczyków, by zobaczyć na żywo właśnie jego - pięciokrotnego zdobywcę Złotej Piłki, który mimo upływu lat i zjazdu z absolutnego, futbolowego szczytu, wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie.

Niestety, CR7 udowodnił, że wciąż potrafi być piekielnie niebezpieczny w polu karnym rywala. Przekonaliśmy się o tym boleśnie w 37. minucie, gdy skutecznie dobił strzał Rafaela Leao, który obił słupek. A tym samym podwyższył wynik na 2:0.

Polska - Portugalia. Cristiano Ronaldo oklaskiwany na Narodowym. Nagle na murawę wbiegł kibic

Po zmianie stron, przy pełnej dominacji swojej ekipy, trener Roberto Martinez zdjąć z boiska swoją gwiazdę. Miejsce Cristiano Ronaldo na plac gry zajął Diogo Jota.

Polscy kibice zachowali klasę, oklaskując 39-latka. Po chwili jednak można było się zastanawiać, czy ich wrzawa dotyczy samego Ronaldo, czy też niesfornego, młodego fana, który postanowił wiec na murawę, by spotkać się ze swoim idolem. Ostatecznie zdołał on dopiąć swego. Później, po interwencji służb bezpieczeństwa, został odprowadzony za linię boczną.

Ze Stadionu Narodowego - Tomasz Brożek

Cristiano Ronaldo/AFP JUNG YEON-JE/AFP
Euro 2024. Cristiano Ronaldo w barwach reprezentacji Portugalii/Grzegorz Wajda/REPORTER / Iwanczuk/Sport/REPORTER/Reporter
Nawet Cristiano Ronaldo nie odwróciłby losów spotkania Chorwacja – Polska. Do jednej bramki (odc. 136) WIDEO/Do jednej bramki/POLSAT GO