Reklama

Reklama

Holandia - Polska 1-0 w meczu dywizji A Ligi Narodów. Zobacz bramkę Bergwijna

Polacy przegrali 0-1 na wyjeździe z Holandią w meczu 1. kolejki dywizji A Ligi Narodów. Zobacz jedyną bramkę, która padła w trakcie spotkania. Jej autorem został Steven Bergwijn.

Zobacz bramkę Stevena Bergwijna:

Polacy tym meczem otworzyli drugą edycję Ligi Narodów. Poza Holendrami, "Biało-Czerwoni" trafili do grupy z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną.

Jedyną bramkę w meczu Holandia - Polska zdobył Steven Bergwijn, który wykorzystał dobre podanie Hansa Hateboera, po wcześniejszym przerzucie Frenkiego De Jonga. Linię spalonego złamał Bartosz Bereszyński.

Zobacz raport meczowy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL