Reklama

Reklama

Holandia - Polska 1-0 w Lidze Narodów. Glik: W obronie wyglądaliśmy dobrze

- Defensywa w ostatnich latach była naszym mocnym punktem. Dziś w obronie także to nieźle wyglądało - mówił po przegranym 0-1 meczu z Holandią Kamil Glik przed kamerami "Polsatu Sport".

Obrońca Benevento pod nieobecność Roberta Lewandowskiego pełnił funkcję kapitana.

- Nie można być zadowolonym, gdy się przegrywa. Ten mecz był zagadką, bo wracamy po długiej przerwie. Sam nie wiedziałem, jak będę wyglądał pod względem fizycznym, ale czuję się bardzo dobrze, aż jestem zaskoczony - powiedział Glik, dla którego było to pierwsze oficjalne spotkanie od marca.

Polacy w meczu z Holandią głównie się bronili. Stracili tylko jedną bramkę, ale nie strzelili żadnej.

- Defensywa w ostatnich latach była naszym mocnym punktem. Dziś w obronie także to nieźle wyglądało. Graliśmy przeciwko drużynie, która jest faworytem do wygrania Ligi Narodów i Euro - komentował na gorąco Glik w rozmowie z "Polsatem Sport".

Reklama

Środkowy obrońca został spytany o sytuację, w której Steven Bergwijn zdobył bramkę. Wówczas Bartosz Bereszyński złamał linię spalonego.

- Widziałem z tej sytuacji tylko tyle, co przed chwilą na ekranie. Będziemy to oglądać, ale publiczna ocena to nie jest w tej chwili najlepsze rozwiązanie - wymigał się od odpowiedzi Glik.

Kapitan reprezentacji został też spytany o brak okazji do zdobycia goli przez Polskę.

- Gdy grasz przeciwko topowej drużynie w Europie, wiadomo, że okazji nie będzie za dużo. Trzeba pracować nad tym, żeby przynajmniej trzy-cztery sytuację stworzyć. Za chwilę mamy kolejny ważny sprawdzian z Bośnią i Hercegowiną - zakończył obrońca.

WG


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy