Reklama

Reklama

Grzegorz Krychowiak może trafić do Lokomotiwu Moskwa

Niedługo po mundialu w Rosji Grzegorz Krychowiak może z powrotem trafić do tego kraju. Mistrz Rosji Lokomotiw Moskwa prowadzi rozmowy w sprawie wypożyczenia Polaka z Paris Saint-Germain.

Na początku lipca informowaliśmy o zainteresowaniu rosyjskiego klubu Krychowiakiem. Jak się okazuje, nie były to tylko medialne spekulacje, a sprawa nabiera rozpędu.

Pomocnik reprezentacji Polski, po nieudanych dla Orłów mistrzostwach świata, miał na powrót zameldować się w Paryżu. Do PSG miał wrócić po niespełna rocznym wypożyczeniu do angielskiego West Browmich Albion. Przygoda w WBA nie była specjalnie udana, a zespół spadł z Premier League.

Tymczasem na horyzoncie pojawił się nowy klub. "Krychowiak coraz bliżej Lokomotiwu Moskwa" - czytamy na parisunited.net. Piłkarzem tego klubu jest inny reprezentant Polski Maciej Rybus, który wiosną świętował z drużyną mistrzostwo Rosji.

Reklama

Jak podaje francuskie źródło, Krychowiak powinien podczas letniego okienka transferowego spakować walizki i opuścić PSG.

Rozmowy z Lokomotiwem w sprawie wypożyczenia Polaka rozpoczęły się na początku lipca, a dwa dni temu przedstawiciele rosyjskiego klubu przylecieli do Paryża negocjować umowę z PSG. Doszło też do spotkania w Londynie.

Według parisunited.net, Krychowiak jest zainteresowany przenosinami do Moskwy i perspektywą rywalizacji w Lidze Mistrzów.

Kontrakt naszego piłkarza z PSG obowiązuje do 2021 roku.

WS

Reklama

Reklama

Reklama