Reklama

Reklama

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wciąż na wakacjach! Zdjęcia są obłędne

Grzegorz Krychowiak i jego piękna partnerka Celia Jaunat ciągle pozostają w wakacyjnym tournée, zwiedzając miejsca na ziemi, o jakich wielu rodaków może tylko pomarzyć. Po rajskich pejzażach na Bora-Bora, tym razem "polscy Beckhamowie" zabawili w Las Vegas, skąd udali się nad Wielki Kanion, a piękna Francuzka nadal zachwyca odważnymi zdjęciami.

Kilka dni temu, płynąć na desce wodami Pacyfiku w kolorze lazuru, Krychowiak pożegnał się z bajeczną wyspą Bora-Bora, gdzie wraz ze swoją ukochaną Celią Jaunat wypoczywał po nieudanym sezonie piłkarskim w Paris Saint Germain.

Okazuje się, że wypoczynek na Polinezji Francuskiej nie był ostatnim akordem wakacji reprezentanta Polski i jego zgrabnej partnerki. Z Europy para udała się w podróż do Stanów Zjednoczonych, a jednym z celów był meldunek w Las Vegas.

Podczas gościny w światowej stolicy hazardu, niemal obowiązkowym punktem programu jest wizyta w kasynie. Dlatego sportowca i jego drugiej połówki nie mogło zabraknąć w miejscu, w którym wielu przepuściło fortunę.

Reklama

"To, co wydarzy się w Vegas, zostaje w Vegas" - napisał Krychowiak na Instagramie, publikując swoje zdjęcie, na którym przechadza się z gracją modela.

Podobnie, jak na Bora-Bora, również w "mieście grzechu" dużo odważniejsza przed obiektywem była partnerka piłkarza.

Celia Jaunat włożyła sukienkę w panterkę, z wysokim rozcięciem i szałowe kozaki na szpilce, tradycyjnie prezentując się efektownie, jak przystało na modelkę.

Z Las Vegas w stanie Nevada, para wybrała się do Arizony, by zobaczyć jedną z największych atrakcji Ameryki, czyli zapierający dech w piersiach Wielki Kanion Kolorado.

"Niesamowite miejsce" - napisał zachwycony pomocnik PSG, przysiadłszy przy największym przełomie rzeki na świecie. Tu jeden z fanów nie mógł odmówić sobie uszczypliwości. "Jakiś nawyk.... siedzenie ;-) Krycha uciekaj z Paryża" - napisał użytkownik Instagrama, nawiązując do kompletnie nieudanego sezonu sportowca w zespole wicemistrza Francji.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje