Gol Klicha w wygranym meczu Zwolle z Feyenoordem

Mateusz Klich zdobył dla klubu PEC Zwolle bramkę w 65. minucie pojedynku pierwszej kolejki holenderskiej ekstraklasy piłkarskiej z Feyenoordem Rotterdam. Drużyna z Polakiem w wyjściowym składzie wygrała przed własną publicznością 2-1.

Klich, którego selekcjoner "Biało-czerwonych" Waldemar Fornalik powołał na towarzyskie spotkanie z Danią (14 sierpnia w Gdańsku), strzelił pierwszego gola w meczu.

W 87. minucie goście wyrównali, ale Holender Guyon Fernandez zapewnił Zwolle pierwsze trzy punkty w doliczonym czasie gry.

Były piłkarz Cracovii podpisał z holenderskim klubem dwuletni kontrakt w czerwcu.

Jednak w barwach Zwolle 23-letni pomocnik grał już od stycznia na zasadzie wypożyczenia z niemieckiego VfL Wolfsburg.