Reklama

Reklama

Garstka kibiców obejrzy w Gdańsku otwarty trening reprezentacji Polski

Tylko 999 kibiców będzie mogło obejrzeć w poniedziałek, na stadionie MOSiR w Gdańsku, otwarty trening piłkarskiej reprezentacji Polski, która w środę zmierzy się na PGE Arenie Gdańsk z Urugwajem. Bezpłatne wejściówki można odbierać od piątku.

"To liczbowe ograniczenie sprawi, że ten trening nie będzie miał charakteru imprezy masowej. Na początku chcieliśmy rozdawać wejściówki w kasach przed samym treningiem, ale ostatecznie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Spodziewamy się bowiem, że te zajęcia będą się cieszyć sporym zainteresowaniem kibiców. Dlatego dystrybucja darmowych biletów trwać będzie trzy dni" - wyjaśnił prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosław Michalski.

Wejściówki będzie można odbierać właśnie w siedzibie Pomorskiego ZPN w piątek oraz podczas weekendu. Pierwszego dnia biuro będzie czynne od 14 do 17.30, a w sobotę i niedzielę odpowiednio od 9 do 14 i od 15 do 18.

Reklama

Każda osoba może otrzymać najwyżej dwa bilety. W uprzywilejowanej sytuacji są jedynie przedstawiciele klubów, które po przedstawianiu stosowanego zaświadczenia mogą liczyć na pulę wynoszącą 10 wejściówek.

Poniedziałkowy, otwarty trening reprezentacji Polski rozpocznie się o 10.00.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama