Reklama

Reklama

Fornalik: Większe straty ponieśliśmy my. Szukamy nowych rozwiązań

W poniedziałek o godz. 18 na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie się ostatni trening reprezentacji Polski przed wtorkowym meczem z Anglią. Półtorej godziny później, na tym samym obiekcie ćwiczyć będą rywale.

Pierwsze piętnaście minut obu treningów będzie otwarte dla mediów. Konferencja prasowa selekcjonera Waldemara Fornalika rozpocznie o godz. 17.15, a Roya Hodgsona o 19.

Kontuzje wyeliminowały po obu stronach po kilku piłkarzy z Jakubem Błaszczykowskim i Frankiem Lampardem na czele.

"Musimy teraz szukać nowych rozwiązań, które podsuwa każdy trening" - powiedział Waldemar Fornalik cytowany na oficjalnej stronie PZPN. "Również piątkowy mecz towarzyski z RPA dał nieco wskazówek. Rywale także mają ograniczone możliwości kadrowe, ale pod tym względem zdecydowanie większe straty ponieśliśmy my. U nich bowiem w miejsce jednego kontuzjowanego jest trzech kolejnych, którzy prezentują zbliżony poziom" - dodał szkoleniowiec "Biało-czerwonych".

Reklama

Sprawdź, gdzie w telewizji obejrzysz mecze eliminacji MŚ

INTERIA.PL zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Polska - Anglia. Początek we wtorek o godz. 21

Śledź relację na żywo z meczu Polska - Anglia również na urządzeniu mobilnym

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy H el. MŚ 2014


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy