Reklama

Reklama

Fornalik ogłosił skład na mecz z Estonią

Trener Waldemar Fornalik ogłosił skład reprezentacji Polski na mecz z Estonią w Tallinie, początek o godz. 20.45. Tak jak zapowiadał znalazło się w nim miejsce dla dwóch nominalnych napastników.

Spotkanie z Estonią to debiut Fornalika, byłego opiekuna Ruchu Chorzów, w roli selekcjonera "Biało-czerwonych", ale równocześnie pierwszy i ostatni sprawdzian przed meczami w eliminacjach MŚ 2014 w Brazylii. Zaczniemy je wyjazdowym spotkaniem z Czarnogórą 7 września, by 11 września podjąć we Wrocławiu Mołdawię.

W pierwszej jedenastce na mecz z Estonią nie mia wielkich sensacji w porównaniu do składu proponowanego na Euro 2012 przez Franciszka Smudę. Do bramki wrócił Wojciech Szczęsny, na lewej obronie znalazło się miejsce dla Jakuba Wawrzyniaka, w środku pola zagra Ariel Borysiuk, a w ataku, obok Roberta Lewandowskiego, ma biegać Artur Sobiech.

Reklama

Wyjściowa jedenastka Polski na mecz z Estonią: Szczęsny - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Polanski, Borysiuk, Rybus - Sobiech, Lewandowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje