Reklama

Reklama

Euro 2020. Terminarz piłkarskich mistrzostw Europy

Piłkarskie mistrzostwa Europy odbędą się od 12 czerwca do 12 lipca 2020 roku na 12 stadionach w 12 krajach. Oto terminarz.

24 zespoły zostały podzielone na sześć grup. Do 1/8 finału awansują po dwa najlepsze oraz cztery z najlepszym bilansem z trzecich miejsc.

Terminarz piłkarskich mistrzostw Europy 2020:

Reklama

Grupa A  

piątek, 12 czerwca

Turcja - Włochy           (Rzym, godz. 21.00)

sobota, 13 czerwca

Walia - Szwajcaria        (Baku, 15.00)

środa, 17 czerwca

Turcja - Walia            (Baku, 18.00)

Włochy - Szwajcaria       (Rzym, 21.00)

niedziela, 21 czerwca

Szwajcaria - Turcja       (Baku, 18.00)

Włochy - Walia            (Rzym, 18.00)

Grupa B

sobota, 13 czerwca

Dania - Finlandia         (Kopenhaga, 18.00)

Belgia - Rosja            (Sankt Petersburg, 21.00)

środa, 17 czerwca

Finlandia - Rosja         (Sankt Petersburg, 15.00)

czwartek, 18 czerwca

Dania - Belgia            (Kopenhaga, 18.00)

poniedziałek, 22 czerwca

Rosja - Dania             (Kopenhaga, 21.00)

Finlandia - Belgia        (Sankt Petersburg, 21.00)

Grupa C

niedziela, 14 czerwca

Austria - kwalifikant     (Bukareszt, 18.00)

Holandia - Ukraina        (Amsterdam, 21.00)

czwartek, 18 czerwca

Ukraina - kwalifikant     (Bukareszt, 15.00)

Holandia - Austria        (Amsterdam, 21.00)

poniedziałek, 22 czerwca

kwalifikant - Holandia    (Amsterdam, 18.00)

Ukraina - Austria         (Bukareszt, 18.00)

Grupa D

niedziela, 14 czerwca

Anglia - Chorwacja        (Londyn, 15.00)

poniedziałek, 15 czerwca

kwalifikant - Czechy      (Glasgow, 15.00)

piątek, 19 czerwca

Chorwacja - Czechy        (Glasgow, 18.00)

Anglia - kwalifikant      (Londyn, 21.00)

czwartek, 23 czerwca

Chorwacja - kwalifikant   (Glasgow, 21.00)

Czechy - Anglia           (Londyn, 21.00)

Grupa E

poniedziałek, 15 czerwca

Polska - kwalifikant      (Dublin, 18.00)

Hiszpania - Szwecja       (Bilbao, 21.00)

piątek, 19 czerwca

Szwecja - kwalifikant     (Dublin, 15.00)

sobota, 20 czerwca

Hiszpania - Polska        (Bilbao, 21.00)

środa, 24 czerwca

kwalifikant - Hiszpania   (Bilbao, 18.00)

Szwecja - Polska          (Dublin, 18.00)

Grupa F

wtorek, 16 czerwca

kwalifikant - Portugalia  (Budapeszt, 18.00)

Francja - Niemcy          (Monachium, 21.00)

sobota, 20 czerwca

Portugalia - Niemcy       (Monachium, 18.00)

kwalifikant - Francja     (Budapeszt, 15.00)

środa, 24 czerwca

Portugalia - Francja      (Budapeszt, 21.00)

Niemcy - kwalifikant      (Monachium, 21.00)

1/8 finału

sobota, 27 czerwca

 1. 2A - 2B                (Amsterdam, 18.00)

 2. 1A - 2C                (Londyn, 21.00)

niedziela, 28 czerwca

 3. 1C - 3D/3E/3F          (Budapeszt, 18.00)

 4. 1B - 3A/3D/3E/3F       (Bilbao, 21.00)

poniedziałek, 29 czerwca

 5. 2D - 2E                (Kopenhaga, 18.00)

 6. 1F - 3A/3B/3C          (Bukareszt, 21.00)

wtorek, 30 czerwca

7. 1D - 2F                (Dublin, 18.00)

8. 1E - 3A/3B/3C/3D       (Glasgow, 21.00) 

ćwierćfinały

piątek, 3 lipca

  I. Zwycięzca 6 - zw. 5   (Sankt Petersburg, 18.00)

 II. zw. 4 - zw. 2         (Monachium, 21.00)

sobota, 4 lipca

III. zw. 3 - zw. 1         (Baku, 18.00)

 IV. zw. 8 - zw. 7         (Rzym, 21.00)

półfinały

wtorek, 7 lipca

zw. I - zw. II             (Londyn, 21.00)

środa, 8 lipca

zw. III - zw. IV           (Londyn, 21.00)

finał

niedziela, 12 lipca (Londyn, 21.00)

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama