Reklama

Reklama

Euro 2020. Robert Lewandowski skomentował losowanie: To trudna grupa

W Euro 2020 reprezentacja Polski zmierzy się z Hiszpanią, Szwecją i kimś z czwórki Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia, Irlandia Północna. Do wyników sobotniego losowania odniósł się Robert Lewandowski. – To trudna grupa – powiedział kapitan polskiej kadry. "Lewy" odniósł się także do poniedziałkowej gali "Złotej Piłki" i potwierdził swoją obecność w Paryżu.

Zaraz po przegranym 1-2 meczu z Bayerem Leverkusen, Robert Lewandowski skomentował losowanie fazy grupowej Euro 2020. - To trudna grupa. Jeszcze się nad nią nie zastanawiałem - powiedział napastnik Bayernu Monachium, w rozmowie z Eleven Sports.

- To są mistrzostwa Europy. Patrząc na to, jak wyglądało to ostatnio, forma turniejowa zdecyduje o tym, kto będzie grał dalej i jak będzie grał. Od pierwszego meczu trzeba być przede wszystkim dobrze przygotowanym fizycznie, a wtedy łatwiej się może grać - dodał Lewandowski.

Reklama

Przyznał też, że w poniedziałek, po raz pierwszy pojawi się na gali przyznania "Złotej Piłki". - Będę w Paryżu. Dostałem zaproszenie i z niego skorzystam - powiedział.

MP

El. Euro 2020 - wyniki, tabela i terminarz "polskiej" grupy

Reklama

Reklama

Reklama