Reklama

Reklama

Euro 2020. Polska zagra sparing z Anglią? Mateusz Borek: Wyciekła informacja

Anglia może być jednym ze sparingpartnerów reprezentacji Polski przed przyszłorocznymi finałami Euro 2020. Taką informację podał Mateusz Borek w "Cafe Futbol".

Ekipa Jerzego Brzęczka zapewniła sobie już awans na Euro, ale wciąż walczy o miejsce w pierwszym koszyku przed losowaniem grup mistrzostw Europy.

Jeszcze jesienią czekają nas mecze eliminacyjne z Izraelem 16 listopada na wyjeździe oraz trzy dni później ze Słowenią na PGE Narodowym. Wiosną pozostanie "Biało-Czerwonym" rozgrywanie meczów kontrolnych.

- Już pojawiają się pierwsze przymiarki do meczów wiosennych i muszę przyznać, że wyciekła informacja, że jest szansa, że zagramy z reprezentacją Anglii - powiedział Mateusz Borek w programie "Cafe Futbol".

Reklama

Anglicy jeszcze nie wywalczyli sobie awansu na Euro, ale prowadzą w tabeli grupy A z 15 punktami po sześciu spotkaniach.

Ostatnie dwie kolejki eliminacji odbędą się w dniach 14-19 listopada. Losowanie grup zaplanowano na 30 listopada, ale dopiero w marcu poznamy ostatnich uczestników Euro, bo dopiero wówczas odbędą się barażowe spotkania Ligi Narodów, które wyłonią cztery ostatnie ekipy.

Przyszłoroczne mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 12 czerwca - 12 lipca w dwunastu miastach z różnych krajów.

MZ

Wyniki, terminarz i tabela "polskiej" grupy eliminacji Euro 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje