Reklama

Reklama

Euro 2016. Tylko UEFA będzie sprzedawać bilety

Nie będzie innej formy sprzedaży biletów na piłkarskie EURO 2016 z udziałem reprezentacji Polski, niż tylko system UEFA.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Komunikat w tej sprawie wydał PZPN:

"W związku z licznymi zapytaniami, Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że dystrybucja biletów na mecze EURO 2016 odbywa się wyłącznie poprzez system sprzedaży wejściówek prowadzony przez UEFA.

UEFA rozpocznie sprzedaż biletów dla kibiców drużyn, które zakwalifikowały się do EURO 2016, w grudniu, po losowaniu grup turnieju finałowego.

Reklama

Więcej informacji na temat możliwości i procesu zakupu biletów można znaleźć na stronie UEFA. Kliknij!

Jednocześnie informujemy, że w procesie sprzedaży biletów na mecze EURO 2016, posiadacze wydawanej przez Alior Bank Karty Kibica nie są uprawnieni do nabywania biletów w pierwszej kolejności i w tym przypadku posiadanie karty nie gwarantuje żadnych przywilejów.

Przypominamy także, że sprzedaż biletów prowadzona przez PZPN odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów do tego upoważnionych, przede wszystkim przez portal Kliknij!

PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN.

Dalsza odsprzedaż wejściówek z zyskiem, bądź ich nabywanie z zamiarem dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń".

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2016 | reprezentacja Polski | bilety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje