Reklama

Reklama

Eugen Polanski wróci na Anglię? Jest szansa

W związku z doniesieniami mediów, PZPN informuje, że jest szansa na to, żeby Eugen Polanski wrócił w poniedziałek na zgrupowanie reprezentacji, które opuścił w miniony czwartek z powodów rodzinnych.

Z przyczyn niezależnych od zawodnika, nie jest to jednak jeszcze przesądzone Sztab reprezentacji jest w stałym kontakcie z piłkarzem.

"Sytuacja jest dynamiczna. Z ostatnich informacji, jakie otrzymaliśmy od Eugena, wynika, że jest szansa, iż w poniedziałek przyleci do Warszawy i dołączy do drużyny. Nie ma jednak takiej pewności. Dopiero, gdy dołączy do kadry, poinformujemy o tym. Jeśli nie przyjedzie, to z powodów niezależnych od niego i bardzo ważnych" - powiedział dyrektor reprezentacji do spraw kontaktów z mediami Tomasz Rząsa.

Reklama

W kadrze Waldemara Fornalika brakuje kilku piłkarzy. W meczu ligi niemieckiej kontuzji nabawił się kapitan drużyny Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), który według prognoz nie zagra przez sześć tygodni. Także Marek Saganowski nie mógł wziąć udziału w zgrupowaniu; u zawodnika Legii wykryto zaburzenia kardiologiczne.

W trakcie zgrupowania urazu nabawił się Jakub Kosecki, który zastąpił w kadrze Błaszczykowskiego. Kontuzja pleców spowodowała, że piłkarz musi mieć dłuższą przerwę niż trwa zgrupowanie.

Bez Polanskiego, którego zastąpił Rafał Murawski, szkoleniowcy kadry mają do dyspozycji 23 zawodników. W niedzielę o godz. 18 będą oni ćwiczyć na obiekcie Polonii Warszawa, a w poniedziałek o 19.30 odbędą oficjalny trening na Stadionie Narodowym.

Wtorkowe spotkanie eliminacji mistrzostw świata Polska - Anglia rozpocznie się o godz. 21.

INTERIA.PL zaprasza na tekstową relację na żywo z tego wydarzenia. Początek o 21

Śledź relację na żywo z meczu Polska - Anglia również na urządzeniu mobilnym

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy H el. MŚ 2014

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje