Reklama

Reklama

El. MŚ w Brazylii: Polska - Anglia NA ŻYWO

Reprezentacja Polski miała rozegrać dziś o godz. 21 mecz z Anglią, jednak murawa Stadionu Narodowego tonie w wodzie. Spotkanie ma zostać rozegrane w środę o godz. 17. INTERIA.PL zaprasza na relację na żywo!

"Polska" grupa el. MŚ - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

W Warszawie lało już kilka godzin przed meczem, ale mimo tego nie podjęto decyzji o zasunięciu dachu nad stadionem. Anglicy odmówili wyjścia na rozgrzewkę. Z kolei polscy zawodnicy przebywali na murawie tylko kilka minut - piłka zatrzymywała się w kałużach, trudno było biegać.

Zniecierpliwieni kibice zaczęli gwizdać jeszcze głośniej. Z trybun słychać było również donośne okrzyki "złodzieje, złodzieje!". Część fanów opuściła na razie trybuny. Inni próbowali urozmaicać sobie czas, m.in. rzucając na boisko papierowe samolociki. 

Reklama

Wręcz owacyjnie przyjęto wtargnięcie na murawę dwóch kibiców, za którymi ruszyli w pościg pracownicy ochrony. Efektowny pościg, podczas którego nie zabrakło efektownych wywrotek, zakończył się ujęciem i wyprowadzeniem niesfornych fanów.

Obie drużyny nie przegrały dotąd w eliminacjach MŚ 2014. Anglicy po trzech meczach mają na koncie siedem punktów, a Polacy po dwóch - cztery.

Polscy piłkarze tylko raz w historii pokonali Anglików - w czerwcu 1973 roku 2-0 w Chorzowie. Teraz znowu nie są faworytami.

INTERIA.PL zaprasza na relację na żywo z meczu Polska - Anglia. Kliknij!

Tutaj znajdziesz relację na żywo z meczu Polska - Anglia w wersji mobilnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama