Reklama

Reklama

El. MŚ 2018. Polska - Kazachstan pod zamkniętym dachem

Mecz polskich piłkarzy z Kazachstanem w eliminacjach mistrzostw świata 2018 w Warszawie zostanie rozegrany pod dachem - poinformował rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. Początek spotkania na PGE Narodowym o godz. 20.45.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Kazachstan!

"Biało-Czerwoni", którzy w miniony piątek przegrali na wyjeździe z Danią 0-4, po powrocie do Warszawy zastali nieco inne warunki pogodowe niż w Kopenhadze. W Polsce jest zimniej i przede wszystkim bardziej deszczowo.

Piłkarze i kibice nie muszą się jednak obawiać takiej pogody w czasie poniedziałkowych zawodów. Trwa jeszcze spotkanie organizacyjne komisarza FIFA i sędziów meczu, ale - jak poinformował rzecznik PZPN - wiadomo już, że dach wieczorem na stadionie będzie zasunięty.

Reklama

Mimo porażki w Kopenhadze Polacy pozostali liderami grupy E kwalifikacji MŚ, z dużymi szansami awansu na mundial. Mają 16 punktów i o trzy wyprzedzają Danię oraz Czarnogórę.

Wyniki, terminarz i tabela "polskiej" grupy eliminacji MŚ'2018


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama