Reklama

Reklama

El. MŚ 2014: Polacy polecieli na mecz z Mołdawią

Polska reprezentacja piłkarska w czwartek w południe odleciała z podkrakowskiego lotniska w Balicach na mecz eliminacji mistrzostw świata z Mołdawią. Przez ostatnie kilka dni "Biało-czerwoni" przygotowywali się do tego spotkania w Małopolsce.

"Wszystko było wręcz perfekcyjnie przygotowane, od hotelu Turówka do stadionu Cracovii. Mimo ciągle padającego deszczu boisko było doskonale przygotowane do towarzyskiego spotkania z Liechtensteinem. Szkoleniowo i organizacyjnie oceniam wszystko bardzo pozytywnie" - powiedział na lotnisku koordynator reprezentacji ds. mediów Tomasz Rząsa.

Bazą biało-czerwonych podczas pobytu w Małopolsce był hotel "Turówka" w Wieliczce. Podopieczni Waldemara Fornalika ćwiczyli na stadionie Górnika Wieliczka i Cracovii. We wtorek rozegrali towarzyskie spotkanie z Liechtensteinem (2-0), które było jednocześnie pożegnaniem z kadrą Jerzego Dudka. Bramkarz przyjechał jeszcze do kolegów z reprezentacji w środę wieczorem, aby podczas uroczystej kolacji podziękować im za wspólną grę.

Reklama

"Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze" - dodał Rząsa.

Polski pomocnik Jakub Błaszczykowski nie ukrywał na lotnisku, że drużyna leci do Mołdawii po trzy punkty: "Musimy wygrać ten mecz, aby liczyć się w dalszej walce o awans do mistrzostw świata".

Dodał, że nie spodziewa się łatwego spotkania, choć jak dodał "czasem mecze na wyjeździe są łatwiejsze, niż u nas".

W piątek polska reprezentacja zagra w Kiszyniowie mecz z Mołdawią w eliminacjach do mistrzostw świata 2014.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy