Reklama

Reklama

El. MME. Niemcy wśród rywali Polaków

Niemcy, Izrael, Węgry, Łotwa i San Marino to rywale Polski w grupie 2 eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy 2023. Współgospodarzami turnieju finałowego są Gruzja i Rumunia.

Bezpośrednio z eliminacji awansuje dziewięciu zwycięzców grup oraz najlepszy zespół z drugich miejsc. Pozostałe osiem drużyn, które zajmą drugie pozycje, utworzy cztery pary barażowe. Ich zwycięzcy także wystąpią w turnieju finałowym.

Pierwsze spotkania eliminacji odbędą się 22 marca. Ostatnie spotkania barażowe zaplanowano natomiast na 27 września 2022 roku.

wkp/ pp/

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy