El. ME U-19: Polska - Grecja 1-1

Polscy piłkarze zremisowali w Gdańsku z Grecją 1-1 (1-0) w ostatnim meczu grupy czwartej eliminacji mistrzostw Europy do lat 19. "Biało-czerwoni" zanotowali dwie porażki i remis. W finałach zagrają Hiszpanie, którzy nie rozstrzygnęli spotkania z Chorwacją (1-1).

Konfrontacja Polski z Grecją nie miała już większego znaczenia - obie drużyny wcześniej straciły szansę na awans.

Bramkę dla Polski zdobył w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Kamil Kurowski, a wyrównał w 56. minucie Dimitris Sounas.

W pierwszym spotkaniu "Biało-czerwoni" ulegli Hiszpanom 0-1, a w drugim przegrali z Chorwacją 0-2. Z kolei Grecy zremisowali 1-1 z Chorwacją oraz ponieśli porażkę 0-2 z Hiszpanią.

Do finałowego turnieju, który odbędzie się na Litwie między 20 lipca i 1 sierpnia, zakwalifikowali się obrońcy tytułu - Hiszpanie, którzy po remisie w Starogardzie Gdańskim z Chorwacją 1-1 zajęli pierwsze miejsce w grupie.